7 içerikte 1 - 4 arası haber

1.Koşu: Günün ilk koşusunda NO MORE ONE (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PEKİN GOLD (8) en yakın takipçisi olacaktır.CAFERAĞA (2) ve RED SUN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SULTANPELİN (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.NEVVARE (1) en yakın takipçisi olacaktır.İÇİL (2) ve ÜNÜBOL (8-4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan FAST FLYING STAR (3) koşudaki favori isimdir.RAPİDİSİMU (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KING OF BROTHERS (1) ve LONDON EYE (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki TAHİRİ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.RIGHT OR WRONG (2) en yakın takipçisi olacaktır.ZENCİRBEY (5) ve SELÇUKOĞLU (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan CANKARDEŞLER (1-3) koşudaki favori isimdir.KIRDENİZ (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MERİH (6) ve EYVAH UZUN MEHMET (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki YİĞİTSOY (6-1) ve ESRAR DEDE (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HORASANGÜNEŞİ (4) ciddi rakipleri olacaktır.ÖZGÜRÜNOĞLU (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Anketler
Tüm Hakkı Saklıdır. © 1998 - 2017 Beygir.com
Bu site Mackolik A.Ş. tarafından kurulmuştur.
Powered By Beygir.Com